• Nē meliem

Vai 11.septembri organizēja amerikāņi?

Updated: Apr 28, 2020

Oficiālā versija liecina, ka 2001,gada 11.septembrī notika 4 teroristu uzbrukumi. Bet konspirologi uzskata, ka to rīkoja paši amerikāņi. Aplūkosim uz šito visu pēc tā, kas pa tiešām ir zināms.

Torņi sagāzās kā kontrolētā sprādzienā.

Esmu ļoti izbrīnīts, kad rādot video, kā brūk Dvīņu torņi pēc "terorisma" , parasti piemin kontrolētu sprādzienu.

Aplūkosim kā brūk ēkas, kad tās spridzina speciāli.


vai tā:


Mēs redzam, ka sprādziens vienmēr notiek no apakšas. Un ēka brūk vienmēr no apakšas.

Bet kā sabruka Dvīņu torņi?


Bruka no augšas uz leju. Pat video redzams, ka augšējie stāvi sagāzās, un ar savu svaru krītot, sabruka apakšējie stāvi.


Turklāt, redzams, ka gāžoties lejā torņi sasvērās uz to pusi, no kuras bija trieciens, jo tur tērauda konstrukcija no ugunsgrēka kļuva vājāka.


Vai ēkas projektētājs apgalvoja to, ko apgalvoja?

Konspirācijas teorijas piekritēji bieži izmanto galvenā inženiera frāzi, ka ēka bija paredzēta tā, lai izturētu lidmašīnas triecienu. Un šī frāze apceļoja visu internetu, tikai kā ar visām konspirācijas teorijām, tika noklusēts pats galvenais. Šajā gadījumā, - par kādu lidmašīnu gāja runa.

Lūk oriģinālais video.


Leslie Robertsons runā par lidmašīnu BOEING 707, kurš bija lielākais lidaparāts tajā laikā, kad Tirdzniecības centru cēla. Turklāt, Robertsons stāsta, ka ēka bija izplānota tā, lai tā izturētu Boeing 707 triecienu jebkurā vietā, ja tas apmaldījies miglā lidos lēni un zemu.

Bet "teroristi" izmantoja lidmašīnu Boeing 767, kurš ir daudz lielāks un lidoja ar pilnām degvielas tvertnēm un lielā ātrumā.

Pats inženieris stāsta, ka nebija paredzēts, ka ēka izturēs, ja tajā ieskries daudz smagāka lidmašīna, lielā ātrumā, ar pilnam degvielas tvertnēm. Bet no Robertsona runas cilvēki izgriež fragmentu, un to pasniedz kā sazvērestības teorijas pierādījumu.


Kāpēc logos bija redzami sprādzieni?

Trešais, ko konspirācijas teorijas piekritēji piemin, ir sprādzieni logos. Tikai neviens nepievērš uzmanību, divām lietām:

1) sprādzieni parādās nevis pirms torņu brukšanas, bet gan, - brukšanas laikā. Ja tie sprādzieni izraisītu torņu brukšanu, tad tie būtu pirms to brukšanas, kā redzams video, raksta augšā.

2) Tie atsevišķie sprādzieni bija pārāk mazi, un pārāk izkliedēti, lai varētu sagāzt torni.


Kas sagrieza nesošās konstrukcijas?
Visi sazvērestību teoriju piekritēji izmanto vienu un to pašu bildi. Kur ir redzamas griezumu pēdas.

Bet jūs varat apskatīties tūkstošiem bilžu no sabrukušajām ēkām, un vairs tādas bildes neredzēsiet. Jo tāda bilde ar tādu griezumu ir izņēmums.

Un rūpīgi aplūkojot attēlā redzamo cilvēku, precīzāk viņa biksēm, redzam, ka tas nav parastais glābējs, kurš piedalījās glābšanas darbos un dzēšanā.

Lūk ugunsdzēsēju, kuri atradās epicentrā, bikses
Bet tagad aplūkosim citu bildi


Lai savāktu visas drupas, nācās lielākas konstrukcijas sagriezt mazākās.

Un tagad vēlreiz aplūkojiet bikses šajā bildē, un šajā:Kā ēka bruka?

Skatoties uz video, kā ēka sabrūk, nospiežiet pauzi, vai palaižiet video palēlinājumā. Un jūs ieraudzīsiet, ka ēka brūk dīvaini:
Brūk stāvi, nevis nesošās konstrukcijas. Pēc ēkas sabrukšanas, arī tās sagāzās, jo tās palika bez karkasa atbalsta. Bet nekas tāds nepaliek, kad ēkas spridzina.

Ir tāda sazvērestības teoriju filma - "Zeitgeist", vai ja latviski, tad - "laika gars" ( krieviski - Дух времени"), kurā skaidri un gaiši stāsta, ka ja ēka sabruktu no lidmašīnas trieciena, tad daļa nesošo konstrukciju paliktu. ... Bet tā arī notika. ēka sagāzās, bet daļa konstrukciju palika kādu brīdi....

Tāpēc nav skaidrs, kam tā filma bija domāta? Laikam tiem, kuriem slinkums pašiem aplūkot kā tad pa īstam sagāzās.


Kā sagāzās Ēka 7, kurai teroristi nemaz neuzbruka?

Ļoti daudzus cilvēkus mulsina Ēkas 7 sabrukšana. Bet mulsina tikai tos, kuri skatās sazvērestības teoriju filmas. Jo tajās visu laiku piemin, ka Ēka numur 7 dega tikai daži stāvi.Ļoti dīvaini, ka sazvērestības teoriju piekritēji kārtējo reizi nepārbauda viņiem pasniegto informāciju, kaut vai neapskatās uz Ēkas numur 7 otru pusi.

Jo vērīgs cilvēks uzreiz ievēros, ka dotajā fotogrāfijā ir redzama septītās ēkas ārējā siena. Nevis tā, kas atrodas pie degošajiem dvīņu torņiem. Bildes no ēkas otras puses nav iespējams redzēt, jo to pusi aizsedz dūmu un putekļu mākonis, bet ir iespējams redzēt, kā izskatījās no sāna.

Neizskatās, ka degtu divi stāvi. Bet ja aplūkojam bildi ar tiem ugunsgrēkiem divos stāvos, var redzēt, ka vismaz divos stāvos ugunsgrēks bija visā ēkas platumā.

Vai var aplūkot šīs automašīnas:


Šīs automašīnas ir blakus degošajai ēkai numur 7. Redzam, ka no lielā karstuma tās visas ir stipri pabojātas.


Vai parasts ugunsgrēks var sagāzt ēku?

To mīl pieminēt sazvērestības teoriju piekritēji. Tikai arī šis apgalvojums ir meli. Jo ugunsgrēkos bruka ēkas gan pirms, gan pēc 11.septembra.

Lūk, kā ugunsgrēkā sagāzās ēka Teherānā. Turklāt, šo pat mēģināja dzēst. Un arī dega augšējie stāvi."Laikam šo ēku arī uzspridzināja, pirms tam, sagriežot nesošās konstrukcijas...."


Kāpēc no trieciena Pentagonā, nebija atrodamas daudz lidmašīnas atlūzas?

Sazvērestības teorijas piekritēji mīl pieminēt, ka parasti pēc lidmašīnu avārijām ir daudz atlūzu. Bet jāsaprot dažādas lietas. Kad lidmašīna avarē, piloti necenšas pilnā ātrumā to triekt pret zemi. Vienmēr cenšas sēdināt maksimāli mīksti, mazā ātrumā. lai minimizētu katastrofas sekas un būtu kaut mazākā iespēja izdzīvot.

Bet šajā gadījumā, lidmašīna tika vadīta maksimālā ātrumā, 800 km/h lai katastrofas sekas būtu maksimāli lielas.

Lūk video, kurā veica crash testu lidmašīnai, ietriecot to sienā:


Kaut kā arī nepaliek atlūzas. Tikai putekļi.


Un aplūkojiet bildes no Donbasā notriektās lidmašīnas.

Vai jūs redzat daudz lielu atlūzu?


Lūk lielākie gabali, kas palika:


Bet ja mēs neklausīsimies melus, bet aplūkosim bildes no Pentagona, tad ieraudzīsim arī tur teroristu lidmašīnas lielākās detaļas ( lidmašīnas dzinēja) atlūzas. Tikai atšķirībā no citām avārijām, kad lidmašīnu atlūzas izmētājas pa lielu platību, 11. septembra gadījumā visas atlūzas palika pašā Pentagonā, jo lidmašīna tieši tur ieskrēja.Tāpēc teikt, ka atlūzas nepalika, var tikai melis, vai cilvēks, kurš par notikušo neinteresējās.


Kāpēc Bušs tikās ar Osama bin Ladenu? Un lielākais ieroču ražotājs guva pasakainu peļņu?

"Dokumentālā filmā" - Zeitgeist ( ko es jau minēju rakstā) stāstīja, ka Džordžs Bušs tikās ar Osama bin Ladenu Saūda Arābijā, kompānijas Carlyle Group rīkojumā. Un pēc tam, lai būtu skaistāk, piemin, ka Carlyle Group ir lielākais ieroču ražotājs, kurš guva lielu peļņu pateicoties karam Afganistānā.


Ievadot interneta pārlūka meklēšanas lodziņā - " Carlyle Group ", mēs nonākam šīs grupas mājaslapā ( https://www.carlyle.com/ ). Un redzam, ka šī kompānija nodarbojas ar investīcijām. Viņi netirgo ieročus.


Vai ASV paši uzspridzināja Dvīņu torņus, lai būtu iemesls iekarot Afganistānu?

Sazvērestības teorijas piekritēji uzskata, ka Afganistāna, kurā nav naftas, ASV bija vajadzīga kā lielākā narkotisko vielu - opija, audzētāja.

Tagad pievērsīsimies cipariem.

Afganistānas karš izmaksāja vismaz 1,1 triljonu dolāru ( salīdzinājumā, Krievijas Valsts budžets ir aptuveni 250 miljardi gadā. )

Uzreiz pēc terorakta, panikas dēļ, kopējais ASV fondu indekss nokrita par 14%, kas bija lielākais nedēļas kritums ASV vēsturē, pārspējot pat Lielās Depresijas rādītājus. Izdevums The New York times sarēķināja, ka ASV zaudējumi sasniedza 3,3 triljonus dolāru ( https://archive.nytimes.com/www.nytimes.com/interactive/2011/09/08/us/sept-11-reckoning/cost-graphic.html )

Bet ņemot vērā inflāciju, mūsdienās sanāktu 4,5 triljoni dolāru.


Bet viss narkotrafiks gadā vērtējas kā 500 miljardi dolāru gadā. Ja mēs PIEŅEMAM, ka Afganistānas daļa narkotrafikā ir 50%, ( lai gan patiesībā, daudz mazāk), tad lai tas karš atpelnītos paietu vismaz 18 gadi. Tas nozīmē, ka ASV tikai tagad sāktu saņemt peļņu no kara Afganistānā.


Bet pats galvenais, - divus gadus pēc tam, ASV, neprasot ANO sankcijas, nespridzinot nekādas ēkas, uzbruka Irākai. Motivējot to, ka tur atrodas kodolgalviņas, kuras tā arī neatrada.


Lūk, šī bilde, kurā Kolins Pauels rokās tur kaut kādu paraugu, bija iemesls Irākas iekarošanai. Bet lai iekarotu Afganistānu, vajadzēja radīt zaudējumus 3,3 triljonu vērtībā, uzspridzināt ēku un nogalinot tūkstošus amerikāņu.... riskēt, ka kāds uzfilmēs, kāds izpļāpāsies, kāds ieraudzīs...

Varēja pat uzspridzināt vienu lidmašīnu un vainu uzvelt uz Osamu bin Ladenu. Vai, paprasīt, lai bin Ladens pats atdzīstas, jo, sazvērestības teoriju piekritēji taču uzskata, ka viņš bija draugs Džordžam Bušam.

Secinājumi

Protams, ka daļa vaina ir jāuzņemas ASV, jo viņi nespēja novērst draudus, kā arī, tieši viņu politikas dēļ fanātiķi izdomāja ieskriet ēkās.

Iespējams tur var saskatīt kaut ko dīvainu, aizdomīgu vai neizskaidrotu, bet tāpēc nevajag akli ticēt teorijai, kas balstīta uz meliem un faktu sagrozīšanu.

Ja ne savu politisko uzskatu dēļ, tad vismaz, to, kuri tajā dienā zaudēja dzīvības, vai savus radiniekus.


169 views0 comments